www.yorulmazer.com

1991 yılında kurulduğunda sadece temel bilgisayar eğitimleri veren İzmir’in Çankaya semtinde 2 sınıflı bir eğitim kurumu olan Bemar Kariyer Okulu, bugün 20’yi aşkın şubesi ile Türkiye’nin en büyük Kariyer Okulu Network’ünü oluşturmaktadır.

Kurumumuzun temel faaliyet alanı, bireylerin ve kurumların gerçekte ihtiyaç duydukları sektörel eğitimleri karmaşadan uzak bir biçimde vermek ve meslek kazandırmada önemli bir rol üstlenmektir. Kamu ’da kariyer yapmanın tek yolu olan KPSS yarışında yer alamayan ve özel sektörün ihtiyaç duyduğu çalışanların sahip olması beklenen nitelikleri kazandırmak adına yola çıkan Bemar Kariyer Okulu, sektörün içinden gelen eğitmenlerle, üniversitenin alternatifi değilse de tamamlayıcısı olma özelliği taşımaktadır.

Günümüzde iş ilanlarında karşımıza en çok çıkan pozisyonlara yerleşebilmek için gereken özel eğitimleri bünyesinde bulunduran kurumumuz, sektörel ihtiyaçlara göre eğitimlerini ve müfredatlarını sürekli güncelleyip geliştirmektedir. Bu bağlamda ulusal ve uluslararası iş ortakları ile birlikte hareket etme yeteneğine sahip ülkemizin en çok tercih edilen mesleki eğitim kurumudur. Microsoft, Autodesk, Adobe ve SolidWorks gibi dünyanın önde gelen yazılım ve tasarım program üreticilerinin ülkemizdeki en büyük partneri, Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezidir.

Kurumumuz, Mesleki kariyer eğitimlerine ek olarak İngilizce eğitimlerini de sıradanlıktan çıkartıp British Town Dil Okulları olarak ayrıca markalaştırmış ve Bemar Kariyer Okulu’nun bulunduğu tüm illerde profesyonel olarak yürütür hale gelmiştir. İngilizce eğitimleri konusunda Türkiye’nin en önde gelen kadrosuna ve en ciddi yeniliklerine sahip olduğumuzu da gönül rahatlığıyla ifade edebilirim. Gerek kendi mesleğim olmasından ve uzun yıllardır bu alanda tecrübe sahibi olmamızdan dolayı, gerekse istihdam ettiğimiz akademisyenlerin sektördeki tecrübeleri ve temsilciliklerimizin katkıları sayesinde bu genç markamızı da çok kısa bir sürede ülkemizin saygın dil okullarından birisi haline getirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız anlaşmalar neticesinde kurumumuz Macmillan Partner School ünvanı kazanmış, İngiltere’den gelen eğitmenlerle yılda 12 kez tüm öğretmenlerini biraraya getiren hizmetiçi eğitimler organize etmekte ve eğitim kalitesini direkt olarak İngiltere ile birlikte kontrol etmektedir. Dünyanın en köklü 3 sınav organizatöründen birisi olan Trinity College London ile organize ettiğimiz sınavlar İngiltere Sınır Ajansı tarafından Aile Birleşimi vize başvurularında kabul edilmektedir.

Kurumumuz, hem Kariyer eğitimleri hem de Dil eğitimleri alanında edindiği tecrübeler ve yarattığı farklılıklarla Eğitim hizmetinin elle tutulur hale gelmesini sağlamıştır. Pazarda göreli başarı sistemleri üzerine kurulu olan Eğitim hizmetlerinin hemen hemen tamamını Avrupa’da ve dünya da geçerli sertifikalara bağladığımız ve öğrencilerin gireceği sertifikasyon sınavlarını ücretsiz sunmamızdan dolayı verdiğimiz eğitimin kalitesi somut hale gelmiş ve öğrencilerimiz tarafından da takdir görmüş durumdadır. Kurumlarımızdan eğitim alan tüm öğrencilerimiz ve İK direktörleri sertifikalarını www.sertifikamidogrula.com sitesinden kontrol edebilmektedir.

Markamız, başarısından dolayı sektördeki diğer aktörlerin de benzer fiyat politikalarına yönelmelerini ve ayrıca sertifikasyon noktasında sorumluluk almalarını sağlamıştır. Yaptığımız anlaşmalar neticesinde sunduğumuz uluslararası geçerliliği olan sertifikasyon hizmetleri, öğrencilerde farkındalığa neden olmuş ve bilinçli tüketici olmaları noktasında katkı sağlamıştır. Ayrıca sektörde hizmet veren benzer kuruluşların da tüm eğitim konseptlerini gözden geçirmelerine, yenilemelerine ve kaliteyi arttırma yönünde aksiyon almalarına neden olmuştur.

 

Saygıdeğer Kurucularımız,

Bizim için ülkemizin her şehri başkentimiz kadar kıymetlidir ve her şehrimizde bulunan her öğrencimizin, çalışanımızın, iş ya da meslek kazanmak isteyen her yurttaşımızın eşit imkânlardan faydalanabileceği bir eğitim kurumu oluşturmak yegâne amacımızdır. Kaliteli eğitimi ulaşılabilir fiyatla ülkemizin her noktasındaki öğrencilerimize ulaştırma çabamıza ortak olmak isteyen ve bu kaliteyi koruyup bizleri doğru bir şekilde temsil edeceğini düşündüğümüz iş ortaklarımızla, siz kıymetli kurucularımızla daha da büyümek istiyoruz.

*Bemar Kariyer Okulu ve BritishTown, kuruluş sürecinden başlayarak işletme süreci boyunca daima şubesinin yanında bulunur.

*Bemar Kariyer Okulu ve BritishTown, başarı için şubeleri ile sürekli iletişim halindedir ve esas gücünü şubeleri ile yaptığı işbirliğinden alır.

*Bemar Kariyer Okulu ve BritishTown, şubelerini ailenin bir parçası olarak değerlendirir ve şubesinin kurumsal yapının muhafaza edilmesinde genel merkez kadar hassasiyet gösterir.

*Bemar Kariyer Okulu ve BritishTown, iş disiplini, çalışma sistemi ve programları ile bir bütün oluşturur, şubelerin tümünde aynı standartlarda uygular.

*Bemar Kariyer Okulu ve BritishTown, başarının ölçüsünü şubelerin yaptığı kar olarak belirler. Bu nedenle şubelerin tümü, kar maksimizasyonu hedeflenerek genel merkez öncülüğünde yapılandırılır.

*Bemar Kariyer Okulu ve BritishTown, uluslararası bir organizasyonun parçasıdır ve birçok uluslararası marka ile işbirliği halindedir.

Copyrights © 2018 Bemar Kariyer. Tüm Hakları Saklıdır.