www.yorulmazer.com

Hakkımızda

Bemar Kariyer

İZMİR’de DOĞDUK TÜRKİYE’de BÜYÜYORUZ!

Bemar Kariyer 20 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu amaca özel eğitim programlarıyla, ulusal ve uluslar arası piyasalarda çalışan, sanayi ve iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte, dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan biri olan bilişim, iş çözümleri, kişisel gelişim ve dijital tasarım eğitimlerinde farklılıklar yaratarak, öğrencilerin, çalışanların gelişimi ile kişilerin verimliliğini arttırmalarına destek vermektedir.

Bemar Kariyer Okulu bünyesinde verilen tüm eğitimler; uluslararası sertifikasyon sistemlerine entegre edilerek uluslararası geçerlilik kazanmasını sağlamıştır. Bu bağlamda Microsoft, Adobe, Autodesk, SolidWorks gibi uluslararası Bilgisayar ve yazılım devlerinin ayrıca Netsis, Nebim, Mikro gibi ulusal muhasebe ve finans yazılımlarının Yetkili Eğitim Merkezi konumundadır. Mensa International Yetkili Sınav Merkezidir. Tüm bunlara ek olarak Certiport ve Prometric ile yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde bahsi geçen eğitimlerin tüm dünyada geçerli sertifika sınavlarını ülkemizde en geniş coğrafyada uygulayabilen yegane kurum olarak yetkili sınav merkezi haline gelmiştir.

Bemar Kariyer Okulu tarafından düzenlenen eğitimlerin en önemli özgünlüğü katılımcılara tamamen uygulamalı bir eğitim olanağı sunmasıdır. Bütün eğitimler özel sınıf ya da bilgisayar laboratuarında, uluslar arası standartlarda ve tamamen uygulamalı olarak devam eder. Mesleki eğitimler Orijinal ve son sürüm programlarla eğitim gören katılımcılar yenilikleri yakından takip etme ve onlara sunduğu kolaylıklardan yararlanma imkanına sahip olur. Katılımcılar; alanında uzman isimlerden sektöre yönelik bir eğitim alarak bir yandan eğitmenlerin deneyimlerinden yararlanır, bir yandan da iş hayatında kullanabilecekleri eşsiz bilgilere sahip olurlar.

Bemar Kariyer Okulları;

*Netsis Lisanslı Eğitim Merkezidir.

*Nebim Yetkili Eğitim Merkezidir.

*Mikro Yetkili Eğitim Merkezidir.

*Autodesk Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezidir.

*SolidWorks Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezidir.

*Adobe Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezidir.Certiport Sınav Merkezidir.

*Microsoft Silver Partner Yetkili Eğitim Merkezidir.

*Prometric Test Merkezidir.

Copyrights © 2018 Bemar Kariyer. Tüm Hakları Saklıdır.