www.yorulmazer.com

Kariyer Kart

Bemar kariyer olarak; dürüstlük, yaratıcılık ve etkin iletişim bizim için yüksek değeri ve motivasyonu ifade ediyor. İşimize ve sizlere duyduğumuz heyecan bize ilham veriyor. Biz; sizlere daha kaliteli, kişisel hayallerinizi yansıtan dolu dolu ve zengin bir iş ve eğitim alanı sunmak için tüm tutkumuzu ve enerjimizi birleştirdik. Bireysel olarak, kurumsal olarak kariyerinize katkı sağlayacak kariyer kart ile bambaşka bir yol çizdik.

Eğitim Programını İnceleyin

  • Bemar Kariyer Okulu, Türkiye”nin ilk Kariyer Merkezi olarak binlerce öğrencisini seçkin, kurumsal firmaların beklentileri çerçevesinde yetiştirmiş ve meslek sahibi yapmıştır. Bu bakımdan Bemar Kariyer Okulu piyasa ve iş dünyasının nabzını elinde tutan, işletmelerle doğrudan organik bağları üzerinden iş sürecini yönlendiren bir misyona sahiptir.

    Bemar Kariyer Okulu”nda eğitim süreçleri uzman Kariyer Danışmanlarının yönlendirmeleriyle başlayıp, alanında piyasanın “en iyisi” eğitmenlerle devam edip, öğrencilerimizin işe yerleşme süreçlerindeki tamamlayıcı aktivitelerle sona erer. Ayrıca sadece Bemar Kariyer Okulu”nda tüm eğitim süreçleri ulusal kalite sistemleri ve uluslararası standartlar ile ideal eğitim alanına dönüştürülür.

Copyrights © 2018 Bemar Kariyer. Tüm Hakları Saklıdır.