29.Mayıs.2016 - Pazar
Anasayfa E-Posta CEO İletişim
Başarı Hikayeleri
Berkin Uzak

 Adnan menderes üniversitesi 2012 yılı girişli İİBF. İktisat Bölümü 2. s2014 Autodesk Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezleri Zirvesi Dubai'de Gerçekleşti.

   Geleceğin tasarımcılarına daha iyi hizmet, daha verimli bir eğitim verebilmek için çalışmalarına devam eden Bemar Kariyer Okulu, Autodesk yetkili eğitim ve sınav merkezi misyonunu da başarıyla sürdürüyor.

   Bu alanda Mart ayında Autodesk’in Dubai’de düzenlediği uluslar arası zirveye katılan tek Türk eğitim kurumu olarak da farkını ortaya koydu. Autodesk’in Asya’da bulunan partnerlerine sınav sistemi, eğitim ve sertifika süreçleri hakkında bilgilendirme amacıyla düzenlediği zirveye birçok ülkeden katılımcı konuk oldu. Türkiye’den de yalnızca Bemar Kariyer Okulu’nun katıldığı zirvede Bemar Kariyer Okulu Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahramaner, Genel Müdür Mehmet Mücahit Kutlu ve İstanbul Bölge Müdürü Abdullah Orak yer aldı.

Yerinde Eğitim ve Şube Destek Çalışmalarımız Tamamlandı !!

   Bemar Kariyer Okulu eğitim ve hizmet kalitesini arttırmak için var gücüyle çalışıyor.

   İzmir’de Doğup Türkiye’de Büyüyen ve 20’yi aşkın şubesiyle ülkemizin en büyük kariyer okulu olma ayrıcalığını sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

   Bemar Kariyer Okulu Genel Müdürü Mehmet Kutlu,Genel Koordinatör Buket Girgin ve yetkili eğitmen kadrosuyla İzmir Merkezden yola çıkarak Türkiye’deki tüm Temsilciliklerini yerinde eğitim ve destek çalışmaları kapsamında ziyaret etti. Ziyaretler esnasında kurucularımızdan, eğitim danışmanlarımıza ve özellikle eğitmen kadromuza kadar tüm birimlerde hizmet içi eğitimler ve paylaşımlarda bulunuldu. Devamı...

 • Bilgi Almak İstiyorum
  Formu doldurun, biz sizi arayalım, sorularınızı yanıtlayalım.
 • Tıklayın Arayalım
  İletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım, sorularınızı yanıtlayalım.
 • Neden Bemar Kariyer
  Bemar Kariyer Okulu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, tıklayınız ...
 • 360° Sanal Tur
  Bemar Kariyer Okulu içinde 360° derece dolaşmak için tıklayınız ...
 • Eğitim Takvimi
  Eğitimlerimizin başlama ve bitiş tarihlerini görmek için tıklayınız ...
 • Seminer Takvimi
  Seminerlerimizin tarihlerini görmek için tıklayınız ...
 • E-Bülten
  Tüm E-Bültenlerimizi görmek için tıklayınız ...